• Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz.
      Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.
    • Janusz Korczak
    • Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów.
      Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.
    • Janusz Korczak
    • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
    • Janusz Korczak
    • W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim.

• Podziękowanie

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do projektu ,, Książki bez recepty”. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać ponad 400 egzemplarzy książek, które zostały przekazane do organizatorów akcji a następnie do szpitali.

Dziękujemy!

• Sukces uczennicy

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7a Joanna Kachniarz została lauretką Konkursu Przedmiotowego z Biologii organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Asia musiała przejść przez 3 etapy konkursowe a w ostatnim z nich uzyskać minimum 90% wymaganych punktów. Tytuł laureata nadaje uprawnienia do przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej w pierwszej kolejności.

• Obiady-kwiecień

Rodzice, którzy zdecydują się na zakup obiadów dla swojego dziecka w kwietniu proszeni są o wpłatę za 18 dni kwietnia i przesłanie potwierdzenia na adres email; obiadyprzysiek@zlawies.pl do dnia 26 marca do godziny 12.00 wraz z dopiskiem wyboru opcji. W przypadku dwójki dzieci prosimy o dwa oddzielne przelewy.

• Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo
    • Sobota 20.04.2024