• Osiągnięcia sportowe poza murami szkoły.

• Cieszymy się sukcesami jakie odnosi uczeń klasy 8a:

Miłosz Łydziński.

Miłosz uprawia kolarstwo szosowe  w klubie Copernicus CCC Toruń w kategorii Młodzik.

Dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji ma  już na swoim koncie wiele osiągnięć :

•  brązowy medal w  Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym( jazda drużynowa na czas )

• 10 miejsce w klasyfikacji wyścigu Tour de Pologne (na 2 etapach 7 miejsce)

• dwukrotnie 1 miejsce w wyścigach kolarskich ligii kujawsko-pomorskiej KPZKol

• trzykrotnie 2 miejsce w wyścigach kolarskich ligii kujawsko-pomorskiej KPZKol

• trzykrotnie 3 miejsce w wyścigach kolarskich ligii kujawsko-pomorskiej KPZKol

• jego drużyna okazała się najlepszą w wyścigu "Mały Wyścig Pokoju" w Poznaniu

• był 6 zawodnikiem Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym szkółek kolarskich

• dwukrotnie zajął 10 miejsce o Puchar Polski

Życzymy dalszych sukcesów!

• Obiady-listopad

• Koszt obiadów w listopadzie wynosi 180,80 zł  ( odliczamy 11 listopada). Nie ma możliwości wykupienia jednego dania!  Opłatę należy wpłacić na konto BGŻ PNB Paribas nr 92 2030 0045 1110 0000 0426 2860  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 października. W przypadku przekroczenia wskazanego terminu obiady nie zostaną wydane. W tytule przelewu proszę o podanie nazwy szkoły, imienia i nazwiska dziecka, klasy oraz miesiąca, w którym dziecko będzie jadło obiady. Potwierdzenie przelewu należy przesłać na stały adres mailowy obiadyprzysiek@zlawies.pl do dnia 26 października. W przypadku dwójki dzieci prosimy o dwa oddzielne przelewy. Rodzice dzieci posiadających nadpłatę lub niedopłatę prosimu o kontakt z panią Kuzman tel. 692190030 w celu ustalenia salda. Jeśli planowana jest dłuższa nieobecność dziecka w szkole prosimy o informację telefoniczną lub poprzez sms pod numer tel. 797983381. Obiady można odmówić do godziny 10-tej, tylko w dniu poprzedzającym dłuższą nieobecność.

• SZKOLNA SKRZYNKA ZAUFANIA

• Drodzy Uczniowie! W naszej szkole pojawiła się w ubiegłym tygodniu odświeżona wersja pewnej skrzynki… Szkolna Skrzynka Zaufania powstała dla Was - możecie wrzucać do niej swoje uwagi o tym, co dzieje się w szkole, o problemach, o sprawach, które są dla Was ważne lub trudne. Zarówno skrzynkę, jak i szczegółowe zasady korzystania z niej znajdziecie naprzeciwko gabinetu pedagoga/ psychologa szkolnego (w starej części szkoły tuż obok sekretariatu). Zachęcamy do korzystania - dzięki Waszym zgłoszeniom będziemy mogły nieść szybką i skuteczną pomoc w KAŻDEJ SPRAWIE! Dostęp do skrzynki mają pedagodzy i psycholog szkolny.

• 12.10.2022 Ślubowanie klas pierwszych i obchody Dnia Edukacji Narodowej

• 12 października odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów klas pierwszych.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny.

Po uroczystości ślubowania uczniowie klasy 8a ogłosili wyniki Plebiscytu na Profesora w różnych kategoriach.

Tytuł i przepiękne statuetki otrzymali :

Profesor Błyskawica - pan Iwo Licznerski

Profesor Wieczne Pióro - pan Jarosław Sobczak

Profesor Wielkie Serce - pani Małgorzata Krukar

Profesor Żyleta - pani Karolina Krzemińska

Profesor Rozweselania - pani Magdalena Karpińska

Profesor Czujności - pani Magdalena Roszko

Profesor Tajemniczości - pan Kazimierz Żuchowski

Profesor Stylówka - pani Karolina Krzemińska

Profesor Perfekcjonizmu - pani Olga Górska

Profesor Złotej Mysli - pan Iwo Licznerski

Profesorem Roku został pan Jarosław Sobczak!!!

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za przygotowanie głosowania i gratulujemy zwycięzcom!

Następnie głos zabrała pani Olga Górska.

Ogłosiła wyniki konkursu "Rozpoznaj swojego nauczyciela" .

Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy 7-ej :

Sebastian Ciesielski i Adam Wiśniewski.

Gratulujemy!!!

Na zakończenie pani Olga Górska ogłosiła wyniki głosowania do Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącym Samorządu został Piotr Górski z klasy 7-ej,

zastępcą Emilia Suhak z klasy 8a,

skarbnikiem Zosia Olszewska z klasy 8b.

Przewodniczący przeczytał życzenia dla wszystkich pracowników szkoły, zaś uczniowie wręczyli prezenty przygotowane przez Samorząd Szkolny.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z ogłoszenia wyników na przewodniczącego i fotorelacji z tego wydarzenia.

311526643_5253372151440009_3591012535584790366_n.mp4

• Wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie

• Nowa galeria Wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie została dodana do albumu fotograficznego

27.09 uczniowie klas trzecich wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do czynnej jeszcze Kopalni Soli w Kłodawie. Była to fascynująca przygoda, która przybliżyła uczniom trudny i niebezpieczny zawód Górnika. Z wielkim zainteresowaniem młodzi ludzie mogli wysłuchać garści ciekawostek, legend związanych z tym miejscem.