• Rekrutacja do świetlicy

• Rekrutacja uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/25 odbywa się w dniach 20.05-12.06.2024 r.          Druki kart zgłoszeń oraz upoważnień są dostepne w sekretariacie szkoły i świetlicy szkolnej oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce Uczniowie i rodzice --->Świetlica ---->Rekrutacja do świetlicy

Wypełnioną dokumentację należy złożyć do świetlicy szkolnej do dnia 12 czerwca do godz.15.00                       Nie ma przewidzianej opieki świetlicowej dla dzieci z oddziału przedszkolnego.

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA!!!

• Informujemy, że w dniach 17- 24 maja 2024r. rusza nabór uzupełniający do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej.

Dokumenty dostępne są w zakładce rekrutacja.

• Sukces uczniów naszej szkoły

• Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły awansowali do  finału ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników. Reprezentować Nas będą Uczniowie w trzech kategoriach: klas 1-3 Aleksandra Fater z kl. 2b i Magdalena Orlińska z kl. 3b Kategoria kl.4-6 Lucjan Żuk z 4a oraz z klas 7-8 Marianna Żuk i Miłosz Mosakowski z klasy 7b Finał ogólnopolski odbędzie się 9 maja  Trzymajmy kciuki za naszych uczniów ✊

• Święto Konstytucji 3 maja

• W poniedziałek w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucj 3 maja przygotowany przez uczniów klas 7b i 5a. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie przypomnieli o ważnym historycznym wydarzeniu dla naszej ojczyzny oraz jego znaczeniu , również dla współczesnych Polaków. Występ urozmaicili wierszami i piosenkami.

• Światowy Dzień Książki

• Dnia 23 kwietnia,  obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Uczniowie brali udział w konkursie: ,, Rozpoznaj tytuł książki", głosowali na książki, które Ich zdaniem powinny się znaleźć w szkolnej bibliotece. Dowiedzieli się także wiele ciekawostek dotyczących Dnia Książki i Praw Autorskich.