• Obiady marzec

Rodzice, którzy zdecydują się na zakup obiadów dla swojego dziecka na miesiąc marzec proszeni są o wpłatę za 23 dni marca , w kwocie 322,00 zł i przesłanie potwierdzenia na e-mail obiadyprzysiek@zlawies.pl do dnia 28 lutego do godziny 12:00. W przypadku dwójki dzieci prosimy o dwa oddzielne przelewy. Jeśli planowana jest dłuższa nieobecność dziecka w szkole prosimy o informację telefoniczną lub poprzez sms pod numer tel. 797983381. Obiady można odmówić do godziny 10-tej, w dniu poprzedzającym dłuższą nieobecność.

Koszt dwudaniowego obiadu wynosi 14 zł, nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dania.

• Koncert pt. "Serduszko puka w rytmie cha cha".

• 16 lutego mogliśmy wysłuchać wyznań miłosnych ze wszystkich stron świata. Podczas koncertu usłyszeliśmy jak swoje uczucia za pomocą muzyki wyrażali artyści. Porozmawialiśmy na temat Święta Zakochanych, podążając śladami miłosnych historii. Dowiedzieliśmy się, czy św. Walenty był zakochany, dlaczego to właśnie 14 dzień lutego przypada na tę okoliczność oraz, czy każdy Romeo odnalazł swoją Julię. W trakcie występu zabrzmiały dźwięki muzyki poważnej, jak i znane nam wszystkim utwory popularne, radiowe i telewizyjne.

• Spektakl "Dorotka po drugiej stronie tęczy"

15.02. Oddział przedszkolny oraz klasy 1-2 mogły podziwiać zabawną sztukę pod tytułem " Dorotka po drugiej stronie tęczy" w Auli UMK w Toruniu. Był to spektakl profilaktyczny  zorganizowany przez naszą panią pedagog Annę Rozkowinską przy współpracy z Teatrem Edukacyjnym ALERT z Wrocławia. Poruszał wiele ważnych tematów, w tym ekologii, przyjaźni, wiary w siebie. Uczestnicy podsumowali spektakl gromkimi brawami, wychodząc z uśmiechem od ucha do ucha. Czekamy na kolejne aranżacje!

• Bal karnawałowy

• 25 stycznia klasy 0-3 bawiły się na balu karnawałowym. Były niezwykle przebrania i wesoła zabawa przy muzyce.

• Wycieczka do Castoramy

• Nowa galeria Wycieczka do Castoramy została dodana do albumu fotograficznego

26.09 klasa 3b pod opieką p. VIoletty Deleszek i okiem p. Ani Rozkowińskiej wybrała się na wycieczkę rowerową do Castoramy. Tam uczniowie mogli zapoznać się z pracą kasjera, magazyniera, sprzedawcy oraz zobaczyć nie widoczne dla oka zwykłego klienta biura i sale szkoleniowe. Dzieci przeszły po wszystkich działach, dowiedziały się wielu ciekawostek i praktycznych rzeczy. Centralnym punktem wycieczki były zajecia masterkowicza, na których uczniowie mogli samodzielnie stworzyć w doniczne kompozycje różnych odmian traw.