• WARSZTATY PSZCZELARSTWA

• 26.04 w naszej szkole odbyły się warsztaty pszczelarskie organizowane przez panią pedagog Annę Rozkowińską. Uczniowie klas 0 - 6 mogli samodzielnie wykonać świeczkę z wosku pszczelego oraz skosztować prawdziwego miodu:) Największą atrakcją było szukanie ķrólowej pszczół pośród robotnic. Dzięki takim spotkaniom realizujemy priorytety Ministea Edukacji Narodowej dotyczące wzmocnienia edukacji ekologicznej w szkołach oraz rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne.

• KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

• Przed Świętami w naszej szkole, zorganizowano ,,Kiermasz taniej książki”. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy mieli okazję zakupić w promocyjnych cenach: książki edukacyjne, kolorowanki z naklejkami, bajki, baśnie, legendy, książki dla dzieci i młodzieży oraz repetytoria dla ósmoklasistów. Dziękujemy za pomoc w organizacji kiermaszu Zosi Olszewskiej z kl.7b oraz Piotrowi Górskiemu z kl.6.

• Prezenty dla dzieci z Ukrainy.

• 21 kwietnia Samorząd Szkolny sprzedawał przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli babeczki.

Dzięki tej akcji uzyskano dochód w kwocie 1256,29 zł,

który w całości przeznaczono na zakup prezentów świątecznych dla uczniów z Ukrainy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

• Gminny konkurs fotograficzny "Matematyka w obiektywie"

• Trzech uczniów z naszej szkoły wzięło udział w gminnym konkursie fotograficznym "Matematyka w obiektywie".

Otrzymali dyplomy wyróżnienia i nagrody!

Gratulujemy Bartoszowi Nowakowi , Oliwierowi Beszczyńskiemu i Szymonowi Nowakowi.

• SZTURM DO NIEBA

• Podczas Wielkiego Postu nasi Uczniowie podjęli wyzwanie wielkiej wagi.

W każdą środę i piątek spotykają się na długiej przerwie, aby modlić się o pokój na Ukrainie!

O takie wsparcie modlitewne prosił nie tylko Papież Franciszek, ale przede wszystkim nasi Bracia ze wschodniej granicy. Kto wie ile dobra przyniosła już nasza śpiewana Koronka do Miłosierdzia Bożego...

Nasz "Szturm do nieba" potrwa jeszcze do końca Wielkiego Postu - zapraszamy.